Masz pytania

Chętnie odpowiemy

Savoy Dent

ul. Wysockiego 15
05-120 Legionowo

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 8.00 – 21.30
sobota 8.00 – 14.00

FAQ

Jakie usługi stomatologiczne oferuje klinika Savoy Dent?

Savoy Dent oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne. W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej oraz endodoncji, implantologii, protetyki, ortodoncji, chirurgii i profilaktyki stomatologicznej i wybielania zębów.

Jaki jest proces rejestracji i umawiania wizyty w klinice Savoy Dent?

Można skontaktować się z kliniką telefonicznie pod numerem telefonu 22 784 80 50 lub 22 784 81 50 oraz mailowo pod adresem biuro@savoydent.pl.

Jakie procedury z zakresu stomatologii estetycznej są dostępne w klinice Savoy Dent?

Savoy Dent oferuje wiele procedur z zakresu stomatologii estetycznej, m.in. licówki zapewniające poprawę wyglądu zębów, bonding, zabiegi higienizacyjne oraz wybielanie zębów.

Jakie są ceny zabiegów stomatologicznych w klinice Savoy Dent?

Ceny mogą się różnić w zależności od konkretnej metody, procedury i zastosowanych materiałów. Dodatkowo nasi specjaliści starają się dostosować ceny do możliwości finansowych pacjentów, dlatego zachęcamy do kontaktu z kliniką i umówienia się na wizytę konsultacyjną, po której zostanie opracowany plan leczenia wraz z dokładnym kosztem usług.

Czy klinika Savoy Dent oferuje możliwość finansowania zabiegów na raty?

Tak. W przypadku kosztownych procedur leczniczych Savoy Dent umożliwia pacjentom rozłożenie opłaty na raty.

Nie współpracujemy z oficjalnymi instytucjami finansowania (np. MediRaty), natomiast rozumiejąc potrzeby pacjentów, Savoy Dent umożliwia podzielenie na raty płatność za realizację złożonego planu leczenia.

Czy klinika Savoy Dent oferuje pilne wizyty w przypadku nagłych problemów stomatologicznych?

Pacjenci Savoy Dent mogą skorzystać z pilnych wizyt w godzinach pracy kliniki. W przypadku nagłych problemów stomatologicznych należy skontaktować się z kliniką w celu uzyskania informacji na temat dostępności wizyt.

Jakie są dostępne metody płatności w klinice Savoy Dent?

Klinika Savoy Dent umożliwia płatności gotówką oraz kartą.

Czy klinika Savoy Dent oferuje usługi z zakresu implantologii stomatologicznej?

Tak, implantologia stomatologiczna jest jednym z obszarów specjalizacji kliniki.

Jak długo trwa typowa wizyta w Savoy Dent?

Czas trwania wizyty w klinice Savoy Dent może się różnić w zależności od celu wizyty i indywidualnych potrzeb pacjenta. Najczęściej wizyty z zakresu stomatologii zachowawczej trwają od 30 do 60 minut.

Czy w Savoy Dent można usunąć ósemki?

Tak, klinika Savoy Dent oferuje usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usunięcie ósemek (również zatrzymanych). Wykwalifikowani chirurdzy stomatologiczni przeprowadzą niezbędne zabiegi zapewniając komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

Kontakt

Masz pytania? Napisz!