Wybielanie zębów

Piękny, śnieżnobiały uśmiech hollywodzkich gwiazd to marzenie każdej kobiety i niejednego mężczyzny. Czasami, by go uzyskać, trzeba wielu zabiegów, jednak w wielu wypadkach wystarczy wybielenie zębów, aby cieszyć się  zachwycającym efektem.

Uśmiechnij się szeroko!

Białe i lśniące zęby aż chce się pokazać w uśmiechu. Dzięki pięknym zębom wzrasta nasza samoocena, a także jesteśmy pozytywnie oceniani przez osoby, z którymi się kontaktujemy. Jeżeli jednak natura nie obdarzyła nas naturalnie białymi zębami, to możemy jej dopomóc i zastosować wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym.

W klinice Savoy Dent w Legionowie, koło takich miast, jak Jabłonna, Chotomów, Wieliszew, stosowany jest amerykański system natychmiastowego wybielania zębów metodą Beyond. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda. Przed zabiegiem lekarz stomatolog przeprowadza z pacjentem wywiad, aby ustalić pożądany kolor zębów. Następuje również ocena stanu uzębienia pacjenta i kondycji szkliwa na zębach. Przed wybielaniem powinny być zaopatrzone i wyleczone wszystkie ubytki w zębach.

Przebieg zabiegu

Kiedy lekarz uzna, że pacjent może wybielać zęby metodą Beyond, zostanie przeprowadzona cała procedura, trwająca około sześćdziesięciu minut. Najpierw na zęby nakładany jest specjalistyczny żel, a który następnie jest aktywowany przy użyciu specjalnej lampy –akceleratora Beyond. Całość powtarzana jest trzykrotnie. Po zabiegu pacjent jest instruowany, co powinien robić, aby podtrzymać efekt wybielenia. Przede wszystkim wskazana jest tak zwana „biała dieta”, czyli unikanie wszelkich potraw i napojów, które mogą zabarwić zęby. Choć zalecane jest jej stosowanie przez 48 godzin, to wielu lekarzy zaleca nawet tygodniowe powstrzymywanie się od spożywania barwiących potraw bądź przynajmniej ograniczenie ich do niewielkiego stopnia.

Dzięki zastosowaniu się do tych wskazań będziemy mogli dłużej cieszyć się pięknym uśmiechem. Pacjent otrzymuje również specjalną pastę, która podtrzymuje na dłużej efekt wybielenia.

Wybielanie zębów jest prostym i niezbyt czasochłonnym sposobem na zyskanie pięknego uśmiechu.  W odróżnieniu od innych metod, skuteczność wybielania zębów metodą Beyond jest widoczna po niespełna godzinnym zabiegu.

Gdzie nas znaleźć?

Znajdujemy się w Legionowie. Pod gabinetem jest parking dla pacjentów, dlatego zapraszamy również osoby z okolicznych miast, m.in. Jabłonna, Chotomów, Wieliszew.

Sprawdź także: protetyka

Kontakt

Savoy Dent
ul. Wysockiego 15
05-120 Legionowo

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek 8.00 – 21.30
sobota 8.00 – 20.00

Telefon:

[zadzwoń1]


[zadzwoń2]

Mail:
biuro@savoydent.pl