O nas

Klinika SavoyDent w Legionowie została założona w październiku 1998 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących wysokiej jakości usług połączonych z miłą atmosferą. 1.01.2016 zmieniliśmy nazwę na SAVOY DENT. Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają profesjonalnego leczenia stomatologicznego i wysokiej klasy specjalistów, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności. Na terenie kliniki znajdują się cztery gabinety stomatologiczne oraz pracownia RTG. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych, a nasze zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie z wykorzystaniem szerokiej gamy znieczuleń. Jesteśmy otwarci na problemy naszych pacjentów i ze zrozumieniem podchodzimy do ich obaw, związanych z leczeniem dentystycznym.

Jesteśmy na rynku od dawna i doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat,  wykorzystujemy w praktyce. Oferujemy pacjentom sprawdzone i skuteczne metody leczenia, w połączeniu z nowoczesnymi technikami diagnostyki i terapii schorzeń jamy ustnej. Zapewniają one piękny i zdrowy uśmiech naszym pacjentom.

Pod naszą opieką znajdują się całe rodziny, które zaufały naszym dentystom. Jeżeli szukasz stomatologa dla swojej pociechy, który poprowadzi twoje dziecko przez proces leczenia bez niepotrzebnych stresów, skorzystaj z naszych usług.

Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.

Kontakt

Savoy Dent
ul. Wysockiego 15
05-120 Legionowo

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek 8.00 – 21.30
sobota 8.00 – 20.00

Telefon:

[zadzwoń1]


[zadzwoń2]

Mail:
biuro@savoydent.pl